Tel: +370 5 2505255
Email: meno.rudamina@gmail.com

Tarptautinė mokytojų diena

2011 m. spalio 5 dieną Rudaminos meno mokykloje vyko koncertas, skirtas Tarptautinei mokytojų dienai paminėti. Tą vakarą gražiausius žodžius ir muziką mokyklos auklėtiniai dedikavo savo mokytojams.

Koncertą iškilmingu G.F. Hendelio „Maršu“ pradėjo vyresniųjų smuikininkų ansamblis. Vėliau skambėjo smuiko, fortepijono, akordeono, fleitos, saksofono klasių mokinių atliekami kūriniai. Jaunių choras mokytojams dainavo apie kelią į mokyklą ir Lietuvą. Koncertą vainikavo akordeonistų orkestro ir pučiamųjų instrumentų ansamblio pasirodymas.

Sveikinimo žodžius mokytojams tarė mokyklos direktorius Jurij Krupičevič. Koncertą vedusios mokinės Evelina Komarovič ir Laura Tunevič poezijos posmais palinkėjo mokytojams dosniai dalinti savo žinių aruodą ir prisiminti žodžius: dėl tikslo daug turite iškęst sunkumų, o Jūsų tikslas – augantis žmogus.

Akimirkos iš koncerto.

[nggallery id=“30″]

Instrumentai

∼  Fortepijonas  ∼  Akordeonas  ∼  Smuikas ∼  Klarnetas ∼  Saksofonas ∼  Fleita ∼  Gitara