Tel: +370 5 2505255
Email: meno.rudamina@gmail.com

„Rudens kaskados“ 2012

2012 m. lapkričio 8 d. Rudaminos meno mokykloje skambėjo akordeono muzikos garsai. Jau septintus metus iš eilės organizuojamas konkursas – festivalis “Rudens kaskados”, kuris yra tapęs tradiciniu renginiu Rudaminos meno mokyklos akordeono skyriaus mokiniams ir mokytojams. Šiemet renginyje dalyvavo II, III, IV ir V klasės 15 mokinių, kurie buvo suskirstyti į 4 klasių kategorijas. Į švente susirinko mokytojai, tėveliai bei kitų klasių akordeono specialybės mokiniai.

Konkurso – festivalio pradžioje dalyvius ir svečius pasveikino ir linkėjo visiems gerų įspūdžių akordeono skyriaus vedėjas B. Voicinovič. Toliau grojo keturių kategorijų dalyviai. Atlikėjai stengėsi kuo geriau atlikti kūrinius, nes varžėsi dėl diplomanto arba laureato vardo. Vaikams pavyko ne tik atskleisti savo virtuozines galimybes, bet ir pabendrauti bei susirungti tarpusavyje.

Komisijai pasitarus diplomus pelnė Konrad Dovgerd 2 kl. (mokyt. B.Voicinovič), Romual Kovger 3 kl. (mokyt. A.Balachovičius), Agata Adamovič 4 kl. (mokyt. B.Voicinovič), Daniel Pašin 5 kl. (mokyt. B.Voicinovič), Andžej Galaševič 5 kl. (mokyt. I.Lošakevič), Edvin Gvozdovič 5 kl. (mokyt. A.Balachovičius).

Festivaliui – konkursui praėjus organizatoriai džiaugiasi įvykusiu renginiu ir jau mąsto apie kitus metus. Tikimasi sulaukti daug dalyvių ne tik iš Rudaminos meno mokyklos, bet ir Vilniaus rajono ar Vilniaus apskrities muzikos bei meno mokyklų.

Nuotraukos

Instrumentai

∼  Fortepijonas  ∼  Akordeonas  ∼  Smuikas ∼  Klarnetas ∼  Saksofonas ∼  Fleita ∼  Gitara  

Plačiau
Dailės klasė

 Dailės klasės aprašymas  Nuo 2008 m. Rudaminos meno mokykloje įkurtas Dailės skyrius. Dailės pamokose pradinio ugdymo mokiniai mokomi piešimo, tapybos, kompozicijos ir konstravimo; Pagrindinio ugdymo mokiniai mokomi piešimo, tapybos, kompozicijos […]

Plačiau
Chorai ir vokaliniai ansambliai

∼  Jaunių choras ∼ Jaunučių choras ∼ Vokalinis ansamblis „Geniukai“

Plačiau
Orkestras ir ansambliai

∼   Akordeonistų orkestras ∼   Smuikininkų ansamblis I-IV kl. ∼   Smuikininkų ansamblis V-VII kl.  ∼  Pučiamųjų instrumentų ansamblis ∼   Fleitininkų ansamblis ∼   Gitaristų ansamblis

Plačiau
Mokyklos konkursai ir festivaliai

∼   „Rudens kaskados“ ∼   „Lenkų kompozitorių kūryba“ ∼   „Šokio ritmu: nuo senovės iki šių dienų“ ∼   „Tau, mamyte“ ∼   „Virpantis pavasaris“ ∼   “Rudaminos akordeono mėgėjų orkestras”

Plačiau