Tel: +370 5 2505255
Email: meno.rudamina@gmail.com

Rudens Kaskados 2010

        2010 m. lapkričio 6 d. Rudaminos meno mokykloje jau 5-ąjį kartą vyko Vilniaus r. muzikos ir meno mokyklų akordeonistų konkursas – festivalis „Rudens kaskados”, kurį organizavo akordeono specialybės mokytojai.

Jaunųjų atlikėjų pasirodymas, kaip ir kasmet, buvo įdomus. Šiais metais pamatėme ir galbūt atradome naujų jaunųjų talentų. Renginį pradėjo gausus būrys jaunimo – Šalčininkų S. Moniuškos menų ir Rudaminos meno mokyklų jungtinis akordeonistų orkestras (vadovai V. Masėnas ir B. Voicinovič, koncertmeisteris A. Šimkus). Orkestras atliko L. Cearts „Eviva Espana“ ir M. Vaitkevičiaus „Maršą“.

Puikiai paruoštas gražias ir nuotaikingas programas atvežė konkurso – festivalio svečiai iš Šalčininkų S. Moniuškos menų mokyklos (mok. J. Ivanovskaja ir L. Bandalevič) ir Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokyklos (mok. I. Galkauskienė, I. Lošakevič).

       Konkurso „Rudens kaskados” forma – varžytuvės – sugrupavo dalyvius į kelias kategorijas. 3 atlikėjai patenka į nugalėtojų grupę, 3 apdovanojami diplomais, visi kiti – padėkos raštais už dalyvavimą šventėje.

Dalyviai varžėsi trijose kategorijose. Visi stengėsi kuo geriau atlikti savo programą ir tapti laureatais. Šiemet konkursinėje dalyje pasirodė Vilniaus r. Nemenčinės, Pagirių ir Rudaminos muzikos ir meno mokyklos.

Vertinimo komisijos nariai: Tomas Vaišė (Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokyklos direktoriaus pavaduotojas ugdymui), Irena Galkauskienė (Vilniaus B. Jonušo muzikos mokyklos akordeono mok. ekspertė), Valerijus Masėnas (Šalčininkų S. Moniuškos menų mokyklos vyresn. akordeono mok.) ir Andrius Balachovičius (Rudaminos meno mokyklos akordeono vyresn. mok.) – pasidžiaugė, kad Vilniaus rajone yra talentingų vaikų, kuriuos moko savo darbą mylintys mokytojai. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Natalja Ivanovska padėkojo jauniems akordeonistams už kruopštų ir kokybišką pasirengimą, o pedagogams už profesionalų darbą ruošiant savo auklėtinius. Palinkėjo kuo geriausios kloties ir užsispyrimo darbe siekiant muzikos aukštumų.


     Laureato diplomus pelnė:

Rudaminos meno mokyklos mokiniai: Daniel Masalski ir Andžej Galaševič (mok. I. Lošakevič).

Pagirių muzikos mokyklos mokinys Juljuš Antonevič (mok. Rita Auksoriūtė).

   Diplomantais tapo:

Rudaminos meno mokyklos mokiniai: Kamila Šablinskaja (mok. B. Voicinovič) ir Tomas Raškevičius (mok. A. Šimkus);

Nemenčinės muzikos mokyklos mokinys Roland Dzimidovič (mok. A. Ivasenko).

Instrumentai

∼  Fortepijonas  ∼  Akordeonas  ∼  Smuikas ∼  Klarnetas ∼  Saksofonas ∼  Fleita ∼  Gitara  

Plačiau
Dailės klasė

 Dailės klasės aprašymas  Nuo 2008 m. Rudaminos meno mokykloje įkurtas Dailės skyrius. Dailės pamokose pradinio ugdymo mokiniai mokomi piešimo, tapybos, kompozicijos ir konstravimo; Pagrindinio ugdymo mokiniai mokomi piešimo, tapybos, kompozicijos […]

Plačiau
Chorai ir vokaliniai ansambliai

∼  Jaunių choras ∼ Jaunučių choras ∼ Vokalinis ansamblis „Geniukai“

Plačiau
Orkestras ir ansambliai

∼   Akordeonistų orkestras ∼   Smuikininkų ansamblis I-IV kl. ∼   Smuikininkų ansamblis V-VII kl.  ∼  Pučiamųjų instrumentų ansamblis ∼   Fleitininkų ansamblis ∼   Gitaristų ansamblis

Plačiau
Mokyklos konkursai ir festivaliai

∼   „Rudens kaskados“ ∼   „Lenkų kompozitorių kūryba“ ∼   „Šokio ritmu: nuo senovės iki šių dienų“ ∼   „Tau, mamyte“ ∼   „Virpantis pavasaris“ ∼   “Rudaminos akordeono mėgėjų orkestras”

Plačiau