Tel: +370 5 2505255
Email: meno.rudamina@gmail.com

Akordeono klasė

Akordeono dalyko metodinės grupės mokytojai:

Bogdan Voicinovič – akordeono mokytojas metodininkas;

Jurij Krupičevič – akordeono mokytojas metodininkas;

Sigita Rozova – akordeono vyresn. mokytoja;

Jekaterina Bezumenko – akordeono mokytoja.

Akordeono klasė savo veiklą pradėjo 2003 m., nuo pat pirmųjų mokyklos veiklos metų. Klasėje dirba kūrybingi, ieškantys naujovių, koncertuojantys mokytojai.

Akordeono dalyko mokiniai yra dalyvavę bei tapę laureatais, diplomantais Lietuvoje ir užsienyje organizuojamuose konkursuose bei festivaliuose: Respublikiniame ir Tarptautiniame akordeonistų konkurse (Vilnius), Tarptautiniame S. Moniuškos lenkų instrumentinės – vokalinės muzikos festivalyje–konkurse (Šalčininkai), Tarptautiniame jaunųjų akordeonistų konkurse „Ascoltate 2012“ (Kaunas). Koncertavo Lenkijos miestuose (Inovroclav, Torun, Varšuva).

Jaunieji akordeonistai muzikuoja įvairių sudėčių ansambliuose: su fleita, smuiku, saksofonu, klarnetu. Sėkmingai pasirodė renginiuose: Respublikinis konkursas festivalis „Šeimų ringas“; Akordeonistų ansamblių paradas; I Respublikinis šeimyninio muzikavimo festivalis „Šeimyninio muzikavimo džiaugsmas“.

Kasmet mokykloje akordeono klasė organizuoja konkursą-festivalį „Rudens kaskados”, į kurį kas antrus metus atvyksta dalyviai iš Vilniaus apskrities muzikos mokyklų.

Nuo 2005 m. gyvuoja akordeonistų orkestras (vadovas B. Voicinovič), kuriame muzikuoja ne tik besimokantys mokiniai, bet ir baigę mūsų muzikos mokyklą jauni muzikantai. Orkestras yra nuolatinis mokyklos ir rajono renginių dalyvis, koncertuoja Lenkijoje bei Vokietijoje. Orkestras koncertuoja kartu su kitais mokyklos kolektyvais: pučiamųjų instrumentų ansambliu, smuikininkų ansambliu bei mokyklos chorais. Nuo 2010 m. vyksta bendradarbiavimas su Šalčininkų S. Moniuškos menų mokyklos akordeonistų orkestru, jungtinis Rudaminos bei Šalčininkų akordeonistų orkestras aktyviai koncertuoja įvairiuose Lietuvos miestuose bei užsienyje.

Instrumentai

∼  Fortepijonas  ∼  Akordeonas  ∼  Smuikas ∼  Klarnetas ∼  Saksofonas ∼  Fleita ∼  Gitara

Dailės klasė

Dailės klasės aprašymas  Nuo 2008 m. Rudaminos meno mokykloje įkurtas Dailės skyrius. Dailės pamokose pradinio ugdymo mokiniai mokomi piešimo, tapybos, kompozicijos ir konstravimo; Pagrindinio ugdymo mokiniai mokomi piešimo, tapybos, kompozicijos […]