Tel: +370 5 2505255
Email: meno.rudamina@gmail.com

Talento ir darbštumo derinys

Norbert Keizo – XVI Nacionalinio Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkurso diplomantas.

2010 m. kovo 15-20 d. vyko XVI Respublikinis Balio Dvariono jaunųjų pianistų ir smuikininkų konkursas. Vilniečiai ir sostinės svečiai buvo kviečiami pasiklausyti jaunųjų talentų iš visos Lietuvos.
Tomis dienomis Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje ir B. Dvariono dešimtmetėje muzikos mokykloje dėl laureatų vardo atlikėjai varžėsi styginių instrumentų saviraiškinio ugdymo bei profesinio rengimo kategorijose, po tris amžiaus grupes kiekvienoje.
Džiugina tai, kad garbingos stygininkų vertinimo komisijos tarp gausybės konkurso dalyvių pastebėjo ir puikiai įvertino jaunųjų talentų pasirodymus. XVI Nacionalinio Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkurso diplomantu tapo IV klasės mokinys Norbert Keizo, kuris 2010 m. kovo 16 d. atstovavo saviraiškos ugdymo kategorijos konkurso dalyvių A amžiaus grupei.  Kad patektų į konkursą, Norbert turėjo įveikti regiono muzikos mokyklų moksleivius. Norbertą konkursui rengė smuiko mokytoja Lina Šernienė, koncertmeisterė Kotryna Gediminaitė.

Nuotraukoje: Norbertas su  mokytoja L. Šernienė

ir koncertmeisterė K. Gediminaitė

Nuoširdžiai sveikiname nugalėtoją ir linkime naujų pergalių.

Natalja Ivanovska
Rudaminos meno mokyklos
l. e. direktoriaus pavaduotojos ugdymui pareigas

Instrumentai