Tel: +370 5 2505255
Email: meno.rudamina@gmail.com

Parodos „Gyvenk su aistra“ atidarymas

2012 m. kovo 9 d. Vilniaus Lenkų Kultūros Namų koncertų salėje vyko Rudaminos meno mokyklos dailės skyriaus parodos atidarymas bei svečių iš Lenkijos sutiktuvės. Ta proga Rudaminos meno mokyklos muzikos skyrių mokiniai surengė koncertą. Šiame renginyje dalyvavo garbingi svečiai: Vilniaus rajono savivaldybės merė – Marija Reksc, Vilniaus krašto etnografinio muziejaus direktorius – Algimantas Banevič ir Užsienio ryšių ir informacijos vadovė – Božena Macinkevič. Visi renginio dalyviai nuoširdžiai sutiko ir pasveikino delegaciją iš Lenkijos, Ščytno miesto: Ščytno apskrities iždininką – Henryk Samborski, Švietimo viceministrą – Zbignev Vlodkovski ir kitus.

Parodoje buvo išeksponuoti  tapybos ir piešimo darbai, su kuriais RMM mokiniai 2011 m. rugpjūčio mėn. Ščytno mieste vykusiame tapybos plenere laimėjo I-ą vietą. Be viso to, parodoje buvo eksponuojama Rukainių mokyklos mokinių fotografijos paroda. Parodos atidaryme buvo paskelbta, kad jau trečią kartą mokiniai bus pakviesti į Lenkijoje vykstantį dailės plenerą. Visi mokiniai labai džiaugėsi galėdami dalyvauti parodoje bei su nekantrumu laukia sekančios išvykos į Lenkiją.

Dailės skyriaus mokytoja Ivona Dakinevič

Instrumentai

∼  Fortepijonas  ∼  Akordeonas  ∼  Smuikas ∼  Klarnetas ∼  Saksofonas ∼  Fleita ∼  Gitara

Dailės klasė