Tel: +370 5 2505255
Email: meno.rudamina@gmail.com

Kurybinga Rudaminos meno moksleivių 2010-ųjų vasara

  

Šią vasarą Rudaminos meno mokyklos moksleiviai net du kartus buvo išvykę į Lenkiją. Birželio mėnesio pabaigoje vaizdingame Lenkijos mieste Ostruda vyko tarptautinis jaunųjų dailininkų „Katynės“ konkurso laureatų suvažiavimas, kuriame dalyvavo viena iš mūsų ugdytinių Violeta Pilecka. Be tradicinio tapymo ir paišymo lauke renginio dalyviai lankėsi gražiose Lenkijos vietovėse ir miestuose. Organizatoriai stengėsi paįvairinti draugišką jaunųjų menininkų tvarkaraštį ir pramogine veikla – vandens parko atrakcionais, boulingo vakarais.

       Renginio pabaigoje įvyko sukurtų darbelių paroda, kurioje galima buvo pasigrožėti tiek piešimo ir tapybos, tiek keramikos darbeliais.

       Liepos mėnesį pagal jaunimo mainų, lenkų-lietuvių lauko tapybos programą ”Veiklus jaunimas” Rudaminos meno mokyklos dailės klasės mokiniai bei jaunimas iš Rukainių išvažiavo į stovyklą Lenkijos Ščitno mieste.

       Vyko pažintinės ekskursijos, susipažinimas su lenkų jaunimu. Mokiniai lankėsi Žalgirio 600 metų sukakties minėjimo mūšio lauke, o savo įspūdžius iš „Žalgirio mūšio“ jaunimas perteikė ant didžiulio balto formato lapo. Visos puikios emocijos ir įspūdžiai atsispindėjo paveiksle.

       Jaunimas kiekvieną dieną kūrė – tapė ir piešė. Renginio pabaigoje vyko paroda, kurioje puikavosi sukurti Lenkijos ir Lietuvos jaunų žmonių darbai. Visi buvo patenkinti, kad pavyko surengti gražią parodą, kuri keliaus po Lenkijos miestus, o rudenį pasieks ir Lietuvą.

       Tikimės, kad ir ateityje mūsų mokyklos moksleiviai dar ne sykį dalyvaus tokiuose projektuose.


 

   

Instrumentai

∼  Fortepijonas  ∼  Akordeonas  ∼  Smuikas ∼  Klarnetas ∼  Saksofonas ∼  Fleita ∼  Gitara  

Plačiau
Dailės klasė

 Dailės klasės aprašymas  Nuo 2008 m. Rudaminos meno mokykloje įkurtas Dailės skyrius. Dailės pamokose pradinio ugdymo mokiniai mokomi piešimo, tapybos, kompozicijos ir konstravimo; Pagrindinio ugdymo mokiniai mokomi piešimo, tapybos, kompozicijos […]

Plačiau
Chorai ir vokaliniai ansambliai

∼  Jaunių choras ∼ Jaunučių choras ∼ Vokalinis ansamblis „Geniukai“

Plačiau
Orkestras ir ansambliai

∼   Akordeonistų orkestras ∼   Smuikininkų ansamblis I-IV kl. ∼   Smuikininkų ansamblis V-VII kl.  ∼  Pučiamųjų instrumentų ansamblis ∼   Fleitininkų ansamblis ∼   Gitaristų ansamblis

Plačiau
Mokyklos konkursai ir festivaliai

∼   „Rudens kaskados“ ∼   „Lenkų kompozitorių kūryba“ ∼   „Šokio ritmu: nuo senovės iki šių dienų“ ∼   „Tau, mamyte“ ∼   „Virpantis pavasaris“ ∼   “Rudaminos akordeono mėgėjų orkestras”

Plačiau