Tel: +370 5 2505255
Email: meno.rudamina@gmail.com

Kūrybinga ir sportinė vasaros iškyla

  

Jaunuoliams iš Rudaminos meno mokyklos jau antrą kartą buvo didelė garbė kurti ir svečiuotis Lenkijoje – Ščitno mieste. Šiais metais lenkų – lietuvių projekto „Gyvenk su aistra“ jaunimo grupėje buvo 100 asmenų, taip pat  dailininkų grupė iš Rudaminos meno mokyklos su globėja, dailės mokytoja Ivona Dakinevič, fotografų grupė iš Rukainių su globėja Galina Sviridova ir sportininkų grupė iš Nemenčinės ir Aviženių.

       Jaunimas turėjo galimybę aplankyti muziejų Olšyno mieste ir Žalgirio mūšio lauką. Dailininkų grupė iš Rudaminos noriai dalyvavo tapybos plenere, grožėjosi Ščitno miesto kraštovaizdžiais, įkvėpimo pagauta piešė ir tapė ant drobių.

     Kiekvieną vakarą įvykdavo susitikimas su architektu, kuris pateikdavo nemažai vertingų patarimų ir kartu su jaunuoliais grožėjosi jų kūrybos pasiekimais.

      Dailininkų ir fotografų grupė suorganizavo parodą sporto salėje, kur pristatė savo pasiekimus Lenkijos viešnagės metu. Visi svečiai žavėjosi artistiniais jaunimo gebėjimais ir stebėjosi jų talentu. Dailės ir fotografijos parodos fone sportininkų grupė sužaidė tinklinį. Po parodos atidarymo ir sportininkų gebėjimų demonstravimo švietimo viceministras ponas Zbigniew Włodkowski įteikė visiems diplomus ir prizus, taip pat progines dovanas, išskirdamas dailininkų grupę iš Rudaminos, kuri užėmė I vietą.

     Patenkinti pavykusiu buvimu Ščitno mieste, jaunuoliai grįžo į Lietuvą su pilnu bagažu įspūdžių, patirties, naujų pažinčių ir su viltimi, kad į Lenkiją bus pakviesti dar kartą.


[nggallery id=“29″]

Instrumentai

∼  Fortepijonas  ∼  Akordeonas  ∼  Smuikas ∼  Klarnetas ∼  Saksofonas ∼  Fleita ∼  Gitara  

Plačiau
Dailės klasė

 Dailės klasės aprašymas  Nuo 2008 m. Rudaminos meno mokykloje įkurtas Dailės skyrius. Dailės pamokose pradinio ugdymo mokiniai mokomi piešimo, tapybos, kompozicijos ir konstravimo; Pagrindinio ugdymo mokiniai mokomi piešimo, tapybos, kompozicijos […]

Plačiau
Chorai ir vokaliniai ansambliai

∼  Jaunių choras ∼ Jaunučių choras ∼ Vokalinis ansamblis „Geniukai“

Plačiau
Orkestras ir ansambliai

∼   Akordeonistų orkestras ∼   Smuikininkų ansamblis I-IV kl. ∼   Smuikininkų ansamblis V-VII kl.  ∼  Pučiamųjų instrumentų ansamblis ∼   Fleitininkų ansamblis ∼   Gitaristų ansamblis

Plačiau
Mokyklos konkursai ir festivaliai

∼   „Rudens kaskados“ ∼   „Lenkų kompozitorių kūryba“ ∼   „Šokio ritmu: nuo senovės iki šių dienų“ ∼   „Tau, mamyte“ ∼   „Virpantis pavasaris“ ∼   “Rudaminos akordeono mėgėjų orkestras”

Plačiau