Tarptautinis pianistų konkursas „Primavera“ Rygoje

2017m. gegužės 12-13 dienomis Rudaminos meno mokyklos mokytojos Rasa Šimkienė, Jolanta Grabštunovičienė,  Ivona Chodorovič ir mokiniai: Deivid Jankovski, Auksė Antanavičiūtė, Laura Makovska ir Jovita Dakševič viešėjo Rygoje, kur vyko pirmas tarptautinis pianistų konkursas Primavera. Konkurse dalyvavo jaunieji pianistai iš Latvijos, Lietuvos, Estijos, Lenkijos ir Vokietijos muzikos ir meno mokyklų.  Dalyviai buvo suskirstyti į kategorijas pagal amžių. David Jankovski skambino A grupės – gausiausioje jauniausiųjų atlikėjų kategorijoje ir pelnė pirmo laipsnio diplomą. ( mokyt. R.Šimkienė). B grupės kategorijoje L.Makovska tapo laureate ( mokyt. J.Grabštunovičienė), o A. Antanavičiūtė pelnė pirmo laipsnio diplomą (mokyt. R.Šimkienė). Vyriausiųjų grupės kategorijoje dalyvavo J. Dakševič ir pelnė pirmo laipsnio diplomą (mokyt. I.Chodorovič).

Sveikinimai nugalėtojams, jų mokytojoms ir sekmės ateityje. Kaip visada, dėkojame Vilniaus rajono savivaldybei už transportą!

Vilniaus rajono  Rudaminos meno mokyklos

fortepijono mokytoja metodininkė Rasa Šimkienė