II – asis Respublikinis profesinės linkmės muzikinio ugdymo modulio jaunųjų atlikėjų ir kamerinių ansamblių konkursas

Balandžio 21 dieną Vilniaus Algirdo muzikos mokykloje vyko II-asis Respublikinis  profesinės linkmės muzikinio ugdymo modulio jaunųjų atlikėjų ir kamerinių ansamblių konkursas, kurį ši mokykla suorganizavo kartu su Nacionaline M.K.Čiurlionio menų mokykla. Konkurso dalyviai varžėsi skirtingose kategorijose,suskirstytose pagal klases.

Rudaminos meno mokyklą konkurse atstovavo trys mokytojo Sauliaus Balsio mokiniai: du antrokai Emil Tunevič (klarnetas) ir Klemens Tomaš Dovgerd (saksofonas) ir trečiokas Kristupas Petraitis (klarnetas). Visi trys jaunieji solistai šauniai pasirodė ir atitinkamai buvo įvertinti: Kristupas Petraitis – diplomu, Klemens Tomaš Dovgerd – III vieta ir Emil Tunevič – II vieta ir pakvietimu balandžio 30 d. dalyvauti Vilniaus rotušėje vyksiančiame konkurso laureatų koncerte. Ačiū koncertmeisterėms Marinai Bidlauskienei ir Milenai Uscilienei.