Šių metų kovo 24 d. B. Dvariono muzikos mokykloje vyko  IX Tarptautinis jaunųjų atlikėjų kamerinės ir džiazo muzikos festivalis-konkursas “Sąskambiai“. Šiame konkurse mūsų mokyklą atstovavo mokiniai  Daumantas Markovskis saksofono IV kl. ir Dominyka Petruškaitė fortepijono V kl.

Konkurse dalyvavo instrumentiniai ir vokaliniai ansambliai iš visos Lietuvos ir užsienio. Ansambliai buvo susiskirstyti pagal amžių į A, B, C ir D kategorijas. Rudaminos meno mokyklos ansamblis dalyvavo B kategorijoje  ir pasirodė puikiai. Festivalio-konkurso komisija mūsų mokyklos ansamblį įvertino laureatų diplomu. Mokinius paruošė mokytojai Kęstutis Kuncė ir Jolanta Grabštunovičienė.