Lietuvos muzikos ir meno mokyklų styginių instrumentų atlikėjų konkursas „DIENA SU LIETUVIŠKA PJESE“

2017m. kovo 25 dieną Vilniaus Karoliniškių muzikos mokykloje vyko Lietuvos muzikos ir meno mokyklų styginių instrumentų atlikėjų konkursas „Diena su lietuviška pjese“, kuriame dalyvavo jaunieji atlikėjai iš Šiaulių, Kauno, Visagino, Alytaus,Trakų, Vilniaus miesto ir rajono muzikos ir meno mokyklų. iš viso pasirodė 39 dalyviai, kurie buvo suskirstyti pagal amžių į tris grupes: A, B ,C. Gausiausioje A grupėje dalyvavo ir mūsų Rudaminos meno mokyklos mokinys Augustas Bernadickas, kuris puikiai pasirodė ir pelnė laureto vardą bei užėmė 3-ą vietą, grieždamas B. Dvariono „Preliudiją“ ir T. Šerno „Pavasarėlis“. Kitoje B grupėje dalyvavo Karolis Žukovskis, atlikdamas savo vyresn. mokytojo V. Sobieski kurtus kūrinius „Mažasis džiazas“ ir „Lenkų šokis“. Konkursui Augustą Bernadicką paruošė vyresn. mokytoja Lina Šernienė, abiems mokiniams akompanavo koncertmeisterė Milena Uscilienė.

Vyresn. mokytoja Lina Šernienė.