Atvira improvizacijos pamoka Rudaminos meno mokykloje

Šį penktadienį 2017-03-17 d. Rudaminos meno mokykloje įvyko atvira džiazo improvizacijos pamoka moksleiviams ir mokytojams su svečiais iš Rygos ir Kinijos. Atvirą pamoką vedė žymus Latvijos džiazo saksofonistas Toms Rudzinskis ir gitaros mokytojas Martin Majorov. Būgnais akompanavo džiazo būgnininkas iš Pekino, Yongheng Wu. Muzikantai apsilankė Rudaminos muzikos mokykloje savo Baltijos šalių turo metu.

Pamokos eigoje moksleivei bei mokytojai išmoko kas yra bliuzo forma, iš ko susideda džiazo improvizacija, išmoko bliuzo melodiją „C-Jam Blues“ ir taip pat pabandė praktiškai improvizuoti naudodamiesi bliuzo dermę.

Renginį aplankė nemažai saksofono, klarneto, gitaros moksleivių, bei jų mokytojai. Pučiamųjų instrumentų moksleiviai taip pat aktyviai dalyvavo grodami ant scenos.