Kovo 11-oji Rudaminos meno mokykloje

Kovo 11-oji – atgimusios Lietuvos šventė, garbės ir orumo atkūrimo diena, kuri kiekvieno lietuvio širdyje yra ne tik istorinė data, bet ir visų kartų ateities šauklys. Prieš 27-erius metus mes sulaukėme išsvajotosios Laisvės. Atkurta nepriklausomybė tapo ateities pagrindu, kurį turime branginti ir saugoti, nepaisydami visų iššūkių ir sunkumų.

Kovo 11-osios popietę Rudaminos meno mokyklos mokytojai sukvietė į savo koncertą paminėti šią reikšmingą dieną. Koncertą pradėjo gražus duetas –  Rasa Šimkienė ir Jolanta Grabštunovičienė. Fortepijono mokytojos pagrojo „Fantastinę tarantelą“. Susirinkusius su gražiais kūriniais taip pat sveikino: Agnietė Ivanauskaitė (fleita), Simona Jakštė (fortepijonas), Oksana Tunevič (smuikas), Martin Majorov (gitara), Marina Bidlauskienė (fortepijonas), Saulius Balsys (klarnetas), Bogdan Voicinovič (akordeonas), Sigita Rozova (akordeonas), Kęstutis Kuncė (saksofonas), Milena Uscilienė (fortepijonas). Klausytojai galėjo išgirsti romantišką „Elegiją“, „Lapkričio valsą“, linksmą „Skerco“, energingą „Flamenko“ ir kitus kurinius. Chorų vadovės Genovaitė Kumpienė, Elžbeta Ivanauskienė ir Tatjana Kinderevičienė subūrė mokytojų vokalinį ansamblį, kuris atliko G. Jautakaitės dainą „Viešpaties lelija“. Dailės mokytojos Ivona Dakinevič ir Renata Utovka savo pieštais kuriniais papuošė mokyklos koncertinę salę.

Šventė baigėsi, liko kasdienybė ir nuolatinis skubėjimas rytojaus link. Labai džiugu, kad šioje šventėje buvo taip daug mūsų augančio jaunimo, mūsų mokinių ir jų tėvelių.

Mokytojų koncerto video