Puikus pasirodymas Panevėžyje

Šių metų kovo 9 d. Rudaminos meno mokyklos mokiniai Rafal Pavel Markevič, Kristina Bernadickaitė, Kevinas Jasinskis, Beata Šalkovska, kartu su mokytojais Oksana Tunevič, Sauliumi Balsiu ir Rasa Šimkiene važiavo į Panevėžį. V. Mikalausko menų gimnazijoje  vyko VI respublikinis ansamblinio muzikavimo konkursas „Lietuva, aš už muziką“, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 27-mečiui.

Konkurse dalyvavo instrumentiniai, bei vokaliniai ansambliai iš įvairių Lietuvos meno ir muzikos mokyklų: Panevėžio, Vievio, Šiaulių, Kuršėnų, Pakruojo, Joniškio, Radviliškio, Kauno, Mažeikių, Kupiškio bei Rudaminos. Pirmoje dienos pusėje pasirodė instrumentiniai ansambliai, suskirstyti pagal amžių į A ir B kategorijas. Vokaliniai ansambliai pasirodymus tęsė po pietų pertraukos. Konkurse skambėjo įvairių žanrų kūriniai, kuriuos atliko skirtingų sudėčių ansambliai.

Rudaminos meno mokyklos  kvartetas dalyvavo  instrumentinių ansamblių A kategorijoje. Ansamblis konkursui paruošė B. Dvariono „Dedikaciją“, bei  C. Schumann sonatos „Sommerlust“ II ir III dalis. Kvartetas pasirodė puikiai. Publika mūsų mokyklos ansamblį įvertino  gausiais aplodismentais, o komisija I laipsnio laureato diplomu,  atminimo suvenyru, bei pakvietė pagroti laureatų koncerte, kuris vyko Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje. Po kvarteto pasirodymo laureatų koncerte vėl nuaidėjo gausūs publikos aplodismentai.  Vėlai vakare, pavargę, bet laimingi grįžome į namus.

Sveikinimai instrumentinio ansamblio dalyviams Rafal Pavel Markevič (smuikas), Kristinai Bernadickaitei (smuikas), Kevinui Jasinskiui (klarnetas), Beatai Šalkovskai (fortepijonas) ir jų mokytojams Oksanai Tunevič, Linai Šernienei, Sauliui Balsiui, Rasai Šimkienei.

Vilniaus r. Rudaminos meno mokyklos

fortepijono  mokytoja metodininkė Rasa Šimkienė