Broniaus Jonušo vardo pučiamųjų instrumentų solistų,ansamblių ir orkestrų festivalis – 2017

Vasario 23-25 dienomis Vilniaus Broniaus Jonušo Muzikos mokykloje dešimtąjį kartą šurmuliavo Broniaus Jonušo vardo pučiamųjų instrumentų solistų,ansamblių ir orkestrų festivalis. Kaip visada gausiai šio festivalio solistų ir ansamblių  dienose dalyvavo ir Rudaminos meno mokyklos pučiamųjų instrumentų klasių mokiniai. Festivalio dalyviai džiugino publiką bei vieni kitus įvairiausių žanrų bei nuotaikų muzika,stengėsi kuo geriau atskleisti savo muzikinius sugebėjimus. Festivalio šeimininkai jaunuosius pūtikus apdovanojo padėkos raštais bei dailiomis statulėlėmis su festivalio simbolika.

Dominyka Petruškaitė fortepijono V kl. (mok. J.Grabštunovičienė) ir Domantas Markovskis saksofono IV kl. (mok. K. Kuncė) gavo padėka už „Geriausią sceninę ir garso kultūrą“ .