Koncertas Paparčių Šv. Juozapo vaikų globos namuose

2017 m. sausio 19 d. Rudaminos meno mokyklos mokiniai išvyko koncertuoti į Paparčių Šv. Juozapo vaikų globos namus. Panašu, kad tai taps gražia tradicija, kuri prasidėjo pernai. Kartu važiavo renginių teatras Arti, kuris ir pakvietė prisijungti ir padovanoti vaikams šventę – koncertą. Meno mokyklos mokiniai turėjo galimybę ne tik pakoncertuoti, tačiau ir pabendrauti su ten gyvenančiais vaikais, kurie mus itin maloniai pasitiko – įdėmiai klausė, negailėjo plojimų. Po koncerto šunų mokyklos “Lapinas” auklėtinis belgų aviganis Karis surengė pasirodymą – rodė įvairius triukus, gaudė nusikaltėliu persirengusį trenerį bei vėliau su rogutėmis tampė vaikus. Už tai buvo “nuglostytas” keliasdešimties rankų ir atrodė patenkintas. Po visų pasirodymų sėdom prie bendro vaišių stalo, vėliau žaidėm žaidimus. Smagu, kad muzika suteikia džiaugsmo ne tik grojantiems vaikams, bet ir klausantiems.