„Bronzinis“ ansamblis Žešovo tarptautiniame kamerinių ansamblių konkurse

Šių metų lapkričio 3-6 dienomis Rudaminos meno mokyklos mokiniai Rafal Pavel Markevič, Kristina Bernadickaitė, Kevinas Jasinkis, Beata Šalkovska, kartu su mokytojomis Oksana Tunevič ir Rasa Šimkienė važiavo į Lenkiją. Žešovo mieste vyko X tarptautinis kamerinių ansamblių konkursas, kuris organizuojamas kas antri metai. Šiame renginyje mūsų mokyklos kameriniai ansambliai dalyvauja jau ketvirtą kartą.

Nuo 2003 metų konkursą organizuoja Žešovo miesto K. Šymanovskio muzikos mokykla Nr.1, su kuria palaikome draugiškus ryšius jau ne vienerius metus. Šios mokyklos atstovai ne kartą yra dalyvavę Rudaminos meno mokyklos renginiuose, o savo kamerinių ansamblių konkurse laukia ir šiltai priima mūsų mokyklos dalyvius.

Šiais metais mūsų mokyklai atstovavo instrumentinis kvartetas: du smuikai, klarnetas ir fortepijonas. Mokinius paruošė mokytojai: Oksana Tunevič, Lina Šernienė, Saulius Balsys ir Rasa Šimkienė. X  kamerinių ansamblių konkursas vyko puikioje Žešovo universiteto koncertų salėje. Pagal amžių ansambliai buvo skirstomi į dvi kategorijas. Mūsų mokyklos kvartetas dalyvavo pirmoje grupėje. Visi konkurso ansambliai pasižymėjo originaliu atlikimu  bei įvairiomis ir įdomiomis programomis. Rudaminos meno mokyklos kvartetas konkursui paruošė tris įvairių žanrų kūrinius, kurių atlikimas buvo įvertintas trečios vietos laureatų diplomu.

Džiaugiamės, kad jau antras mūsų mokyklos kamerinis ansamblis šiame tarptautiniame konkurse pelnė laureatų vardą. Sveikiname mokinius ir mokytojus, linkime sėkmės ateityje. Dėkojame Vilniaus rajono savivaldybei, kuri visada pasirūpina mūsų kelione į šį konkursą.

Apie mus rašo http://www.vrsa.lt/go.php/lit/Placiau/5280

Rudaminos meno mokyklos

smuiko mokytoja metodininkė Oksana Tunevič ir

fortepijono vyresnioji mokytoja Rasa Šimkienė.