MOKYKLINIS AKORDEONO KONKURSAS – FESTIVALIS ,, RUDENS KASKADOS “

Spalio 27 d. Rudaminos meno mokykloje vyko akordeono  konkursas – festivalis  ,, Rudens kaskados‘‘. Renginį organizavo akordeono klasės mokytojai. ,,Rudens kaskados“  vyksta kiekvienais mokslo metais  ir jau yra tapęs gražia  tradicija, kuomet,  įsibėgėjus rudeniui,  mokiniai pasirodo vieni kitiems ką jau spėjo išmokti bei išmėgina jėgas, siekdami laimėti  diplomą už sėkmingą pasirodymą techninių pjesių ir etiudų konkurse.

Scenoje pasirodė antrų – septintų klasių mokiniai. Visų atlikėjų grojimas buvo įvertintas šiltais plojimais ir saldžiais šokoladais. O geriausiais šiemet buvo pripažinti ir diplomus gavo  Andžej Burkot 3 kl.(mok. Sigita Rozova)  ir  Dominykas Sokolovskis 5 kl.(mok. Bogdan Voicinovič) Mokiniai ir mokytojai įsiamžino bendroje nuotraukoje ir atsisveikino iki kito karto.

Akordeono vyresn. Sigita Rozova