Absolventai 2016

Prieš septyneris  metus mūsų mokyklą atvėrė ištisą jausmų ir minčių pasaulį mūsų jauniesiems muzikantams ir dailininkams. Čia jie susipažino su menų, kuris padarė jų dvasią turtingesnę, tyresnę, tobulesnę. Menas padėjo jiems atrasti savyje naujų nežinotų, nepastebėtų jėgų, jų gyvenimas nušvito naujais tonais, naujomis spalvomis. Šiandiena jie išdidžiai gali pasakyti, aš baigiau meno mokyklą ir aš esu muzikantas, aš esu dailininkas. Kartu su mūsų septintokais baigė mokyklą ir 3 išplėstinio kurso mokiniai.

Liudvigas van Bethovenas pasakė – Tikras menininkas, labiau už viską mėgstantis meną, niekada nepasitenkina savimi ir stengiasi eiti vis toliau. Tad linkime jums eiti vis toliau ir toliau, tobulinti jūsų žinias ir skleisti savo meną visam pasauliui. Linkime, kad Jūsų akys visada žibėtų! Stenkitės surasti tai, kas nuolat stebintų ir teiktų džiaugsmo. Niekas kitas juk laimės nesukurs – tik patys. Užkrėskite aplinkinius džiaugsmu, būkite nuoširdūs ir mėgaukitės gyvenimu…