Vasaros kūrybinė stovykla ,,Vaivorykštė muzikos garsais“

Taip lijo, stipriai lijo,

Pakvipo vasaros gaiva.

Ar jūs girdėjote griaustinį?

Tik nebijokit jau nėra.

Pro debesį nušvinta saulė

Ir lašas spindulį sutinka.

Tuomet dangaus skliaute beribiam

Skaisti vaivorykštė nušvinta.

Septyniom juostom dangų apkabina.

Tiek tų spalvų – kiek muzikos garsų.

Ir suskamba melodija krūtinėj,

Ir tampa neapsakomai gražu.

Pasibaigus mokslo metams ne visi Rudaminos meno mokyklos mokiniai skubėjo atostogauti. Didelis būrys entuziastų susirinko į vaikų kūrybinę vasaros stovyklą, į kurią pakvietė meno mokyklos mokytojai. Birželio 1–9 dienomis mokiniai smagiai leido laiką ruošdami projektą ,,Vaivorykštė muzikos garsais“. Mokiniai ne tik poilsiavo, draugiškai bendraudami tarpusavyje ir su mokytojais, bet ir repetavo kūrinius, ruošė, projektavo, piešė dekoracijas muzikiniam spektakliui. Eilės muzikiniam spektakliui sukūrė akordeono vyresnioji mokytoja Sigita Rozova.  Paskutinę stovyklos dieną vyko šio projekto pristatymas. Atšalęs oras ir stiprus vėjas suginė visus dalyvius iš lauko į salę, bet teikė viltį iš tikrųjų pamatyti vaivorykštę skambant puikiems muzikos garsams. Po projekto baigiamojo koncerto visi vaišinosi keptomis dešrelėmis, aptarė turiningai praleistą laiką, linkėjo vieni kitiems gražios vasaros ir gerų atostogų.

Apie mus rašo Vilniaus r. savivaldybė http://www.vrsa.lt/go.php/lit/Placiau/4787