XXIV JUOZO PAKALNIO RESPUBLIKINIO JAUNŲJŲ ATLIKĖJŲ PUČIAMAISIAIS IR MUŠAMAISIAIS MUZIKOS INSTRUMENTAIS

Juozo Pakalnio konkursui praėjus…

Kovo 18-20 dienomis muzikos ir meno mokyklų gabiausių jaunųjų pūtikų kelias vedė į Kauno Juozo Gruodžio konservatoriją. Čia juos priviliojo XXIV-asis Juozo Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkursas. Įveikę atrankas savo mokykloje ir regioniniame ture, finaliniame konkurso etape taip pat dalyvavo keturi mūsų mokyklos mokiniai: klarneto klasės mokiniai Tomaš Stefanovič ir Kevinas Jasinskis (mokytojas Saulius Balsys), fleitos klasės mokinė Justina Jurgelevič (mokytoja Agnietė Ivanauskaitė) bei saksofono klasės mokinys Kiril Fedosiuk (mokytojas Saulius Balsys). Džiugu, kad visi mūsų mokyklos atstovai gerai pasirodė konkurso finale. Tačiau labiausiai sėkmė šypsojosi ir savo talentą geriausiai pavyko atskleisti Kevinui Jasinskiui, pelniusiam I-ąją vietą, ir Kirilui Fedosiuk, tapusiam III-os vietos laureatu. Tomaš Stefanovič už gerą pasirodymą vertinimo komisijos buvo apdovanotas padėkos raštu. Neabejotinai pasiruošimas konkursui ir užsibrėžto tikslo siekimas padėjo „ūgtelėti“ kiekvienam jaunajam atlikėjui, kurių ateityje, tikėtina, laukia dar ne vienas konkursas.

S.Balsys

Sveikiname mūsų mokyklos klarneto mokinį Keviną Jasinskį kuris gavo laureato diplomą ir užėmė I -ą vietą XXIV Juozo Pakalnio respublikiniame jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais instrumentais konkurse.

Taip pat sveikiname saksofono mokinį Kirilą Fedosiuką kuris gavo laureato diplomą ir užėmė III -ą vietą XXIV Juozo Pakalnio respublikiniame jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais instrumentais konkurse.

Berniukus paruošė  pučiamųjų instrumentų mokytojas Saulius Balsys. Dėkojame mokytojui.