IV tarptautinis fortepijono muzikos festivalis „LENKŲ KOMPOZITORIŲ KŪRYBA“ – 2016

Kovo 31d. mūsų meno mokykloje vyko IV tarptautinio fortepijono muzikos festivalio atidarymas. Mokyklos scenoje koncertavo  viešnia iš Lenkijos Jagoda Stanicka.

Pianistė Jagoda Stanicka – įvairių Nacionalinių ir tarptautinių konkursų laureatė: I nacionalinis pianistų konkursas „Nuo Bacho iki Šimanovskio“, XV J. Zarembskio Tarptautinis muzikos konkursas, II Varšuvos kamerinės muzikos forumas, IV Nacionalinis fortepijoninių duetų konkursas ,,Pažaiskime drauge“, Nacionalinis fortepijoninių duetų konkursas meninio ugdymo centre, I-as F. Šopeno pianistų konkursas vaikams ir jaunimui, XVII Halinos Černis – Stefańskos Nacionalinis pianistų turas, IV M. Moškovskio Tarptautinis pianistų konkursas, XVIII Tarptautinis F. Šopeno pianistų konkursas vaikams ir jaunimui ,XIX J.S. Bacho tarptautinis pianistų konkursas. Jagoda Stanicka Fondo Cultura ANIMI atstovė.

Festivalio atidaryme taip pat dalyvavo svečiai iš Latvijos Rygos vidurinės muzikos mokyklos – internato.

Balandžio 1d.  festivalyje skambėjo 15 lenkų tautybės kompozitorių kūriniai, kuriuos skambino Lietuvos, Lenkijos ir Latvijos   muzikos ir meno mokyklų mokiniai. Tikimės, kad festivalis ne tik praplės atlikėjų ir klausytojų akiratį, bet ir paskatins bendrauti, pasidalinti patirtimi, užmegzti draugiškus ryšius.

Apie mus rašo Vilniaus r. savivaldybė