Tarptautinis instrumentinis muzikos konkursas ,,Muzikinė mažųjų mozaika“


Mažųjų  muzikantų šventė Alytuje

   Šių metų kovo penktą dieną Alytaus muzikos mokykloje vyko III Tarptautinis instrumentinės muzikos konkursas, kuriame dalyvavo  būrelis mažųjų Rudaminos meno mokyklos atlikėjų: Feodora Drakšė ( smuiko mokytoja Oksana Tunevič), Emil Tunevič, Klemens Dovgerd (klarneto ir saksofono mokytojas Saulius Balsys), Liveta Kovger, Šarlota Paramonova, Eidvilė Zažecka (fleitos mokytoja Agnietė Ivanauskaitė) ir Auksė Antanavičiūtė (fortepijono mokytoja Rasa Šimkienė).

   Konkurse varžėsi 126 mažieji muzikantai iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Baltarusijos ir Rusijos. Dalyviai buvo suskirstyti į dvi grupes: fortepijono, styginių ir mušamųjų grupė, kurioje dalyvavo 67atlikėjai, bei kita – pučiamųjų, kanklių ir akordeono grupė, kurioje pasirodė 59 dalyviai. Konkurso dalyvių amžius – iki vienuolikos metų, todėl visi vaikai dar buvo suskirstyti į A, B ir C grupes pagal amžių. Viso konkurso metu jautėsi šilta, draugiška atmosfera ir gera nuotaika. Labai smagu, kad mūsų mokyklos mažieji  muzikantai visi sėkmingai pasirodė. Tačiau labiausiai džiugina konkurso nugalėtojai. Diplomantais tapo  Klemens Dovgerd (saksofonas),  Liveta Kovger ir Šarlota Paramonova (fleita),o Auksė Antanavičiūtė (fortepijonas) – laureate ir buvo apdovanota laureato medaliu. Visi buvo apdovanoti diplomais ir atminimo dovanėlėmis. Sveikinimai mažiesiems atlikėjams, jų mokytojams – Sauliui Balsiui, Agnietei Ivanauskaitei, Rasai Šimkienei, bei koncertmeisterei Marinai Bidlauskienei. Sėkmės kituose renginiuose!                                                                                                                         

Mokytoja Rasa Šimkienė

Rudaminos meno mokyklos fortepijono III kl. mokinę AUKSĘ ANTANAVIČIŪTĘ gavus LAUREATO diplomą

III-ame Tarptautiniame instrumentinės muzikos konkurse ,,Muzikinė mažųjų mozaika“ kuris vyko Alytaus muzikos mokykloje

2016 m. kovo 5 d. Mokytoja Rasa Šimkienė.

 

Konkurso ,,Muzikinė mažųjų mozaika“  DIPLOMANTUS: fleitos III kl. mokinę Livetą Kovger  fleitos II kl. mokinę Šarlotą Paramonovą  saksofono I kl. mokinį Klemensą Tomašą Dovgerdą. 

Mokytojai: Saulius Balsys,  Agnietė Ivanauskaitė.  Koncertmeisterė: Marina Bidlauskienė.