Tarptautinis jaunųjų pianistų konkursas „Konsonansas – disonansas“

2015 metų kovo 27-ą dieną Marijampolės muzikos mokykloje vyko II-asis  tarptautinis jaunųjų pianistų konkursas „Konsonansas – disonansas“.Šiame konkurse dalyvavo Rudaminos meno mokyklos II-os klasės mokinė Auksė Antanavičiūtė  ( mokytoja Rasa Šimkienė), kuri puikiai pasirodė bei pelnė laureato diplomą. Trijose kategorijose pagal amžių varžėsi net 40 dalyvių iš įvairių Lietuvos, Latvijos, Rusijos, Lenkijos muzikos bei meno mokyklų. Jaunieji pianistai skambino po du kūrinius: laisvai pasirinktą bei polifoninį kūrinį. Sužavėjo aukštas konkurso dalyvių pasirodymo lygis bei atliktų kūrinių įvairovė. Kompetentinga žiūri atlikėjus vertino balais. Daugiausiai balų surinkę dalyviai pelnė diplomantų, laureatų bei pagrindinio Grand Prix nugalėtojo  vardus. Šventę tęsė įspūdžių dalijimasis prie vaišių stalo bei nugalėtojų apdovanojimo ceremonija.

Tai jau II-asis tarptautinis konkursas, kuriame mažoji pianistė dalyvavo šiais mokslo metais. Rudenį Auksė pelnė  diplomą Jonavoje vykusiame  konkurse „Mano vaikystės draugas – fortepijonas“.

Sveikiname ir linkime sėkmės ateityje!