Dailės skyriaus mokinių pasiekimai

2015 m., liepos 5 d. Rudaminos meno mokyklos mokinės buvo išvažiavusios dviem savaitėm į Lenkiją, Pultusk miestą, į tapybos plenerą „Vasara su Lenkija“  su dailininku ir mokytoju, Lietuvos Dailininkų Sąjungos nariu – Robertu Bluj. Plenere taip pat dalyvavo dailininko studijos mokiniai iš Vilniaus. Plenero tikslas buvo – supažindinti jaunus menininkus su gamtovaizdžio tapymu aliejiniais dažais. Plenero dalyviai ne tik tapė, bet ir aplankė kelias galerijas Varšuvoje, o taip pat turėjo lenkų kalbos ir Lenkijos istorijos kelias pamokas.

RMM mokinės Gabrielė Kodytė, Katažyna Barkovskaja, Evelina Kropa, Karina Kropa, Gabrielė Bazevič patenkintos grįžo su keliais gražiais aliejinės tapybos kūryniais.Rudaminos meno mokyklos vyr. dailės mokytoja Ivona Dakinevič.

2015 m. pavasarį Rudaminos meno mokyklos III ir V klasių mokiniai dalyvavo Tarptautiniame vaikų ir jaunimo meninės kūrybos konkurse „M. K. Oginskis. Sugrąžinkime laiką“, skirtame 250-osioms M.K. Oginskio gimimo metinėms. Konkurse dalyvavo 224 vaikai iš įvairių Lietuvos vietovių, Rusijos federacijos, Baltarusijos.

Dalyvavusieji konkurse RMM mokiniai gavo padėkos raštus. O III klasės mokinė Viktorija Pročuchanova kartu su vyr. dailės mokytoja Ivona Dakinevič turėjo garbę dalyvauti laimėtojų pagerbimo šventėje ir geriausių darbų parodoje, kuri vyko Vilniaus Lenkų kultūros namuose rugsėjo 8 dieną.

2015 m. spalio 20d., Rudaminos meno mokyklos kolidorių papuošė dailės V-VII klasės  mokinių ‘‘Vasara su Lenkija“ plenero darbų paroda. Pleneras vyko Lenkijoje, Pultusk mieste su dailininku ir mokytoju, Lietuvos Dailininkų Sąjungos nariu – Robertu Bluj.

2015 m. spalio 29 d., rudens atostogų metu, Rudaminos meno mokyklos I, II, III klasės mokiniai, kartu su dailės mokytojomis Ivona Dakinevič, Renata Utovka ir lydiničiu mokinio teveliu lankėsi Radvilų rūmų muziejuje, ‘‘Dailės tyrinėjimai XVI-XIX a. Vakarų Europos dailė“ programoje. Analizuodami ekspozicijos kūriniuose tikroviškai perteiktus vaizdus, mokiniai sužinojo, kokiomis priemonėmis dailininkai palengvindavo sau darbą, kaip atrodė ir buvo naudojamas specialios konstrukcijos piešimo stalas bei XIX a. pradžioje išpopuliarėjęs nešiojamas pagalbinis tinklelis. Praktinėje užduotyje, mokiniai dailininkų kūriniuose ieškojo ir pasirinko objektus, kuriuos, naudodami tinklelį, mėgino kuo tiksliau perkelti į piešinius. Pilni naujos informacijos ir gerų įspūdžių, mokiniai namo grįžo su savo nupieštais piešiniais.

2015 m. pavasarį, Rudaminos meno mokyklos dailės klasių mokiniai dalyvavo Baltarusijos organizuojamojoje Tarptautinėje dailės piešinių parodoje ’’Ugniagesiai”. Dailės mokytojos Ivona Dakinevič ir Renata Utovka supažindino mokinius su ugniagesybos technika, gaisrininkų uniformomis, įvairiais ženklais, atributika, darbo įrankiais, buvo pamokoma gaisrų gesinimo taktikos, saugumo. Šių metų rudenį, mokiniai gavo diplomus už dalyvavimą Ugniagesių temos parodoje.