Jaunųjų pianistų konkursas MUSICA AMABILE 2015

Gegužės 5-7 dienomis Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetėje muzikos mokykloje vyko IV-asis respublikinis jaunųjų pianistų konkursas MUSICA AMABILE, kuriame  dalyvavo Rudaminos meno mokyklos II klasės  mokinė Auksė Antanavičiūtė ( mokytoja Rasa Šimkienė). I A kategorijoje (kategorijos skirstomos pagal dalyvių amžių ir konkursinę patirtį)  varžėsi 53 dalyviai. Auksė iškovojo  III vietos laureatės vardą ir buvo apdovanota  prizu – „ Vagos“ knygyno dovanų čekiu. Konkurse dalyvavo 108 Lietuvos meno ir muzikos mokyklų jaunieji pianistai.. Siekiant užtikrinti dalyvių anonimiškumą, vertinimo komisijos nariai buvo informuoti tik apie atlikėjų pasirodymo eilės numerį ir programą. Komisijos sudėtyje – tik išskirtinai Balio Dvariono mokyklos absolventai, koncertuojantys muzikantai arba šiuo metu dar studijuojantys užsienyje.
Sveikiname Auksę ir jos mokytoją Rasa Šimkienė