Vilties laukai – plakatų konkursas

Balandžio mėnesį 2015 m., RMM dailės klasės mokiniai dalyvavo palaiminto kunigo Mykolo Sopoćkos Hospiso, Vilniaus regione, surengtame plakatų konkurse „VILTIES LAUKAI“, kurį organizavo sesuo Michaela Rak.

Iš viso buvo atsiųsta apie 70 darbų. Galime pasidžiaugti, jog RMM V kl. mokinė Evelina Kropa buvo apdovanota pačia svarbiausia dovana – Grand Prix dovana;  jos sesuo V kl. Karina Kropa užėmė III vietą, o VII kl. mokinė Ieva Tėvelytė ir VI kl. mokinė Gabriela Bazevič yra nominantės.

Gegužės 9 d. mokinės buvo pakviestos į kampanijos „VILTIES LAUKAI“ Finalą. Čia buvo apdovanotos konkurso laureatės ir nominantės piniginiais prizais, bei kitomis dovanomis. Konkurso finale taip pat dalyvavo daug garbingų svečių iš Lenkijos ir Lietuvos.