Chorų konkursas Panevėžyje

2014 m.  lapkričio 20 d. Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazijoje įvyko X Respublikinis religinės muzikos ir meno festivalis – konkursas skirtas religinės muzikos, poezijos ir chorų globėjai šv. Cecilijai. Jame dalyvavo mūsų mokyklos Jaunių choras (choro vadovė Genovaitė Kumpienė, akompaniatorė Marina Bidlauskienė).

Konkurse varžėsi net 14 chorų iš Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Ukmergės bei Pagėgių, juos vertino kompetentinga komisija, kurios pirmininkas buvo LMTA choro dirigavimo katedros vedėjas Dainius Puišys. Nepaprastai džiaugiamės konkurso rezultatais, nes Jaunių choras pelnė III laipsnio diplomą.

Mokiniai  konkurse įgijo naujos patirties, turėjo galimybę stebėti kitų dalyvių pasirodymus, išbandyti savo jėgas.