VILNIAUS RAJONO MENO IR BENDROJO LAVINIMO MOKYKLŲ MOKINIŲ „DAILĖS DARBŲ KONKURSO „TOTORIŲ PĖDSAKAI LIETUVOS ISTORIJOJE“VIRTUALIOS PARODOS ATIDARYMAS

Balandžio 22 d. vyko virtualus parodos atidarymas.  Dalyvavo konkurso laureatai ir nominantai, nugalėtojų tėvai, dailės mokytojai – Pavel Bota, Renata Utovka, Aleksandr Subotkevič ir kiti garbingi svečiai.
Parodos atidarymo metu kalbėjo Rudaminos meno mokyklos direktorius Jurij Krupičevič, Nemėžio Šv. Rapolo Kalinausko gimnazijos dailės mokytoja metodininkė Svetlana Voytkevich bei Nemėžio totorių bendruomenės pirmininkas Arturas Muchlia.
Jaukioje naminėje atmosferoje, visi svečiai turėjo galimybę pamatyti nugalėtojų piešinių prezentaciją, išgirsti totorišką nacionalinę liaudies muziką bei pasiklausyti Rudaminos meno mokyklos mokinio muzikinį kūrinį.
Konkurso partneriai – Nemėžio Totorių Bendruomenė, taip pat vertino mokinių piešinius,  iš trijų amžiaus grupių išrinko tris vietas.

Lietuvos Respublikoje pasibaigus karantinui, suplanuota surengti parodos atidarymą Nemėžio totorių bendruomenės namuose gyvai. Konkurso darbų parodą planuojama eksponuoti įvairiose Vilniaus r. švietimo ir kultūros įstaigose. Nuoširdžiai sveikiname nugalėtojus bei visus konkurse dalyvavusius mokinius ir juos paruošusius mokytojus. Tikimės tolimesnio draugiško bendradarbiavimo.

Dailės konkurso ir renginio organizatorė
Rudaminos meno mokyklos dailės metodinės grupės pirmininkė
dailės vyresn. mokytoja Ivona Dakinevič