Vilniaus r. meno ir bendrojo ugdymo mokyklų dailės klasių metodinė diena Kūrybinės dirbtuvės „Velykinis koliažas“

2021 m. balandžio 6d. Rudaminos meno mokykloje vyko Vilniaus r. meno ir bendrojo ugdymo mokyklų dailės klasių metodinė diena nuotoliniu būdu. Renginio tikslas buvo – dalintis profesine patirtimi, skatinti pedagogus bendradarbiauti tarpusavyje, kurti mokinių integraciją tarp mokyklų. Renginyje dalyvavo: Vilniaus r. Nemėžio Šv. Rapolo Kalinausko gimnazijos 6 kl. mokiniai, dailės mokytoja metodininkė Svetlana Voytkevich. Vilniaus r. Pagirių meno mokyklos III kl. mokiniai, dailės mokytojas Pavel Bota. Vilniaus r. Rudaminos meno mokyklos IIIa, IIIb kl. mokiniai, dailės mokytojai: Renata Utovka, Aleksandr Subotkevič, Ivona Dakinevič. Kūrybinių dirbtuvių metu mokytojas Pavel Bota pristatė reljefinės kompozicijos techniką „Velykų verbos“.

Mokytoja Renata Utovka pristatė dekupažo techniką „Velykų margutis“.
Mokytojas Aleksandr Subotkevič pristatė koliažo techniką „Velykinis koliažas“.
Mokytoja Ivona Dakinevič pristatė dailės mokytojams pranešimą
„Dailės mokytojo vaidmuo mokinių gyvenime“.
Mokytoja Svetlana Voytkevich pristatė skaitmeninę mokymosi priemonę – užrašų knygutės kūrimą.

Visi mokiniai dirbo kūrybingai, kruopščiai, išradingai ir atsakingai. Mokytoja Svetlana
Voytkevich sukūrė skaitmeninę knygutę iš visų atliktų kūrybinių darbelių nuotraukų.
Dėkojame mokytojai už tokį puikų kūrybinių dirbtuvių apipavidalinimą.
Džiaugiames, kad mokiniai su entuzjazmu dalyvavo ir kūrė pavasario atostogų metu.
Dėkojame dailės mokytojams už pasidalinimą savo profesine patirtimi. Tikimės tolimesnio draugiško bendradarbiavimo.

Vilniaus r. Rudaminos meno mokyklos dailės metodinės grupės pirmininkė
Renginio organizatorė vyresn. dailės mokytoja Ivona Dakinevič