VI akordeono muzikos festivalis ,,Laiko ritmu“ bei Respublikinis seminaras ,,Žvilgsnis į mokymą(si): praeitis, dabartis, ateitis“

Kovo 26 d. Kaune vyko nuotolinis, šeštasis akordeono muzikos festivalis ,,Laiko ritmu“ bei Respublikinis seminaras ,,Žvilgsnis į mokymą(si): praeitis, dabartis, ateitis“. Organizatoriai Kauno pirmoji muzikos mokykla.
Džiugu, kad Rudaminos meno mokyklai, šiame renginyje, atstovavo ir mokiniai ir mokytojai.

Mokiniai  Ernest Dolgopolov 3 kl.  (mok. Bogdan Voicinovič) ir Kristupas Simanavičius  išpl. k. (mok. Sigita Rozova) grojo festivalyje. Festivalio metu skambėjo įvairių šalių kompozitorių  kūriniai parašyti akordeonui. Festivalio dalyvių pasirodymą galima pažiūrėti https://padlet.com/k1mmakordeonistai/yizps0rutd6hn5wd

Seminaro metu, pranešėjai dalinosi savo gerąją patirtimi, aptartos šių dienų aktualijos, pristatyti nauji leidiniai.  Savo sukurtą metodinę priemonę akordeonui – knygelę pradedantiesiems akordeonistams ,,Ponas akordeonas ir ponia spalva“ pristatė mūsų mokyklos mokytoja Sigita Rozova bei mokytoja Irena Lošakevič iš Vilniaus B. Jonušo muzikos mokyklos. Knygelę iliustravo taip pat mūsų mokyklos dailės mokytoja Ivona Dakinevič. Andrius Šimkus, mokyklos derintojas, skaitė pranešimą ,,Akordeono meno istorija ir dabartis“ bei pristatė elektrinį akordeoną ,,Roland“.

Akordeono vyresn. mokytoja
Sigita Rozova