Sveikiname Libertą Bernotaitę ir Gretą Pavtel !

Rudenį, Rudaminos meno mokyklos dvi mokinės: Ankstyvojo meninio ugdymo – Liberta Bernotaitė ir IIIa klasės – Greta Pavtel, dalyvavo dailės konkurse skirtame Šv. Jono Pauliaus II 100-sioms gimimo metinėms. Konkursas buvo skirtas Vilniaus miesto ir apskrities mokyklose besimokantiems mokiniams. Konkursą organizavo Lenkijos institutas Vilniuje;  partneriai: Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Lietuvos dailininkų sąjunga bei Lenkų dailininkų kūrybinė sąjunga „Elips“.

Į dailę šiais mokslo metais įstojusi Liberta (7 metai), žaismingai ir spalvingai pavaizdavo šventąjį Joną Paulių II. Piešinio pavadinimas „Šv. Jonas Paulius II tarp žvėrių miške“.

IIIa klasės mokinė Greta, sukūrė darnios šeimos kompoziciją grafine technika. Piešinio pavadinimas „Šv. Jonas Paulius II laimina šeimas“.

Didžiuojamės ir džiaugiamės, kad Liberta yra konkurso II vietos nugalėtoja, o Greta yra konkurso finalininkė.

Mokines paruošė mokytoja Ivona Dakinevič.
Gruodžio mėnesį Lenkijos institute Vilniuje įvyko laureatų apdovanojimai, tarp kurių buvo ir Liberta. Po Naujųjų metų buvo apdovanoti ir konkurso finalininkai. Mokinės gavo nuostabias dovanas.
Konkursinių darbų parodą planuojama surengti 2021 metais Mokytojų namuose.

Nuoširdžiai sveikiname jaunąsias dailininkes ir linkime tolimesnės kūrybinės sėkmės!