Akordeonisto laimėjimas konkurse ,,Vienna stars 2020“ Vienoje

Šių metų lapkričio 10 d.  Vienoje vyko   tarptautinis  konkursas ir menų festivalis ,,Vienna stars 2020“. Į renginį  kiekvienais metais atvykdavo daug dalyvių iš įvairių pasaulio šalių, o šiemet esant įtemptai situacijai dėl  ,,Covid 19‘‘ viruso grėsmės, organizatoriai pakvietė dalyvauti per nuotolį. Iš vienos pusės gaila, kad dalyviams negalima susitikti gyvai, paklausyti vieni kitų, pabendrauti, iš kitos pusės, smarkiai pasikeitęs mūsų  gyvenimo būdas, suteikia galimybes dalyvauti tarptautiniuose konkursuose neišvykstant iš namų.

Taigi, mūsų mokyklos akordeono išplėstinio kurso mokinys Kristupas Simanavičius (mokytoja Sigita Rozova), mokykloje padarė įrašą, ir ,,nukeliavo‘‘ į Vieną bei laimėjo antrą vietą. Džiaugiamės ir sveikiname!

Kviečiame nuo 1 val. 40 min. 49 sek. į Kristupo pasirodymą nuotoliniu būdu!