Už aukštus pasiekimus apdovanoti Vilniaus rajono jaunieji talentai

Šių metų rugsėjo 24 d., iškilmingos jaunųjų talentų apdovanojimo ceremonijos metu Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst už puikius pasiekimus ir iškovotas svarias pergales apdovanojo 35 neformaliojo vaikų švietimo mokyklų mokinius – respublikinių, tarptautinių meno ir muzikos konkursų laimėtojus bei sporto varžybų nugalėtojus. Kartu padėkota ir juos į pergalių kelią atvedusiems mokytojams bei treneriams.
Vilniaus rajono merė, kreipdamasi į visus susirinkusius, negailėjo nuoširdžių padėkos žodžių visiems, kurie savo pasiekimais garsina Vilniaus rajoną, ypatingus padėkos žodžius skyrė ne tik atkakliems ir savo tikslų siekiantiems mokiniams, bet ir jaunuosius talentus ugdantiems mokytojams ir treneriams.

Apdovanota 11 Rudaminos meno mokyklos jaunųjų muzikantų ir jų mokytojų:
Augustas Bernadickas – mokytoja Lina Šernienė
Beatričė Graziano – mokytoja Lina Šernienė