Dailės kūrybinė stovykla 2020

Prieš pat naujus mokslo metus, Vilniaus r. Rudaminos meno mokyklos IV – VII klasių, 25 mokiniai, rugpjūčio 20 – 29 dienomis dalyvavo vasaros dailės kūrybinėje stovykloje – tapybos plenere. Jaunieji dailininkai, kartu su dailės mokytojais Aleksandru Subotkevič ir Ivona Dakinevič vyko tapyti Houvalto dvarą Maišiagaloje, Kairėnų dvarą Vilniaus universiteto botanikos sode, Tiškevičiaus rūmus Užutrakyje.
Vilniaus r. savivaldybė finansavo mokinių vasaros praktiką. Projekto dėka, mokykla aprūpino mokinius dailės priemonėmis – drobėmis, akriliniais dažais… Plenero dalyviai važinėjo su išnuomotu autobusu į suplanuotas vietoves su dvarų architektūra ir peizažais. Pertraukų metu, visi skanavo mokyklos paruoštus maisto komplektus, besidalindami tapymo gamtoje įspūdžiais.
Vasaros praktikos uždaryme, jaunieji pleneristai pristatė visus savo nuostabiai nutapytus paveikslus. Nuoširdžiai džiaugiamės prasmingai ir turiningai praleistu vasaros praktikos laiku ir mokinių pasiekimais tapyboje.
Plenero paveikslai bus eksponuojami Rudaminos daugiafunkciniame kultūros centre, bei kitose Vilniaus regiono institucijose.

Vilniaus r. Rudaminos meno mokyklos dailės metodinės grupės pirmininkė dailės vyresnioji mokytoja Ivona Dakinevič

Daugiau akimirkų mūsų Facebook paskyroje: