Mokinių dalyvavimas konkurse „Muzika – @“ nuotoliniu būdu

Baigiantis šiems, išskirtiniams mokslo metams, Rudaminos meno mokyklos mokiniai dalyvavo neįprastame konkurse. Gegužės mėnesį, Kauno 1 – oje muzikos mokykloje vyko ,,I – as Respublikinis jaunųjų muzikantų konkursas Muzika – @”. Šio konkurso tikslas – nuotolinio ugdymo proceso kontekste atskleisti jaunųjų šalies muzikantų individualumą ir adaptyvumą skleidžiant muzikos meną netradicinėmis priemonėmis ir būdais. Konkursas susilaukė milžiniškos sėkmės – daugiau kaip 540 video pasirodymų, kuriuose gerbiama konkurso vertinimo komisija išvydo per 606 jaunuosius konkurso muzikantus. Sulaukus tokio gausaus dalyvių skaičiaus konkurso vertinimo komisijoje sutiko dirbti gausybė Lietuvos muzikos ir meno mokyklų ryškiausių mokytojų ekspertų ir metodininkų, pasižymėjusių savo pedagoginiu profesionalumu ir patirtimi.

Mūsų mokyklą atstovavo:

Ignotas Rozovas 2kl. (saksofonas) 2 vieta, mok. Kęstutis Kuncė
Dominykas Adamavičius 3kl. (akordeonas) 3 vieta, mok. Sigita Rozova
Kristupas Simanavičius 8kl. (akordeonas) 2 vieta, mok. Sigita Rozova

Birželio 1 d. konkurso dalyviai atsiims diplomus, kuriuos PDF formatu galės atsisiųsti ir atsispausdinti. Diplomų autorė – Kauno 1-osios muzikos mokyklos grafikos dizainerė AURĖJA JUCEVIČIŪTĖ.

Tai pirmasis tokio tipo konkursas Lietuvoje, kuomet vertinamas nuotolinis dalyvių pasirodymas. Tikėtina, kad ateityje tokių konkursų bus ir daugiau.

Akordeono vyresn. mokytoja Sigita Rozova