Rudaminos meno mokyklos fleitos klasės koncertas

Šių metų balandžio 27 d. vyko bandomasis fleitos klasės mokinių koncertas online. Karantinas pakoregavo visų planus, tačiau muzikavimo džiaugsmas vis vien išliko. Visi panoro pasidalinti muzika su kitais, tad sugalvojome koncertą padaryti online. Nepaisant keletos trikdžių dėl ryšio, viskas pavyko puikiai. Išliko net koncertinis jauduliukas, nors ir teko groti tik prieš kamerą. Mokiniai puikiai pasiruošė ir įdėmiai klausė vieni kitų, nes užduotis buvo ne tik pagroti savo kūrinį, bet ir parašyti kiekvienam muzikantui po pagyrimą. 🙂 Patirtis su nauja koncerto forma buvo ne tik mokiniams, tačiau ir mokytojai. Visi laukiam tolimesnių koncertų, tikimės, kad greit galėsim grįžti į mylimą mokyklos salę.

Fleitos vyresn. mokytoja Agnietė Ivanauskaitė