Akordeonistų edukacinės išvykos į koncertus sostinėje

Lapkričio 18-19 dienomis Rudaminos meno mokyklos akordeono dalyko mokiniai ir mokytojai lankėsi XXII Tarptautiniame akordeono muzikos festivalyje 2019 Vilniuje. Džiaugiamės, kad yra organizuojami akordeono muzikos, įvairaus žanro koncertai, plačiai visuomenei. Mūsų mokyklos mokiniai turėjo galimybę išgirsti Lietuvos bei užsienio atlikėjus. Pirmas koncertas vyko šv. Kotrynos bažnyčioje, klausėmės LMTA akordeono katedros orkestro bei Vilniaus mokytoju namų akordeonų orkestro ,,Concona’’. Programoje skambėjo ryškiausi kūriniai akordeonų orkestrams, įspūdingi solistų pasirodymai.

Kitą dieną vykome į Vilniaus šv. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčia, kur klausėmės pasaulio čempiono akordeonisto Radu Ratoi iš Moldovos. Mokytojams labai smagu, kad jų organizuojamos išvykos į koncertus praėjo sėkmingai-susirinko gausus būrys mokinių-klausytojų.

Rudaminos meno mokyklos Akordeono dalyko metodinė grupė

DAUGIAU NUOTRAUKŲ: https://www.facebook.com/pg/meno.rudamina/photos/?tab=album&album_id=2607684392653640