IX styginių muzikos festivalį „Šokio ritmu: nuo senovės iki šių dienų“ prisiminus… 2019

Šių metų lapkričio 15 dieną Rudaminos meno mokykloje įvyko IX-asis styginių muzikos festivalis „Šokio ritmu: nuo senovės iki šių dienų“, kurį organizavo mokyklos styginių instrumentų metodinės grupės mokytojai: Oksana Tunevič, Lina Šernienė ir Sigitas Rubis. Scenoje pasirodė visų klasių moksleiviai – kaip solistai ir ansamblių dalyviai. Ankstesniais metais renginyje dalyvaudavo tik jaunieji smuikininkai. Šį kartą prie jų prisijungė ir meno mokyklos gitaros klasės mokiniai. Kaip ir kiekvienais metais mišriuose ansambliuose su jaunaisiais stygininkais scenoje grojo fortepijono ir akordeono klasių moksleiviai.

Festivalis alsavo šokio ritmais: nuo Gavoto baroko stiliuje iki šiuolaikinės Rumbos. Gausus klausytojų būrys kiekvieną numerį lydėjo šiltais aplodismentais. Po pasirodymų festivalio dalyviai buvo apdovanoti padėkomis ir saldžiomis „muzikinėmis“ širdelėmis.

Styginių instrumentų metodinės grupės pirmininkė,

Smuiko mokytoja metodininkė Oksana Tunevič

Daugiau nuotraukų: