Akordeono konkursas – festivalis „Rudens kaskados“ 2019

Lapkričio 9 d. Rudaminos meno mokyklos salėje vyko akordeonistų konkursas – festivalis  ,,Rudens kaskados‘‘. Renginį organizavo Rudaminos meno mokyklos akordeono metodinės grupės mokytojai. Konkurse – festivalyje sulaukta dalyvių ir svečių iš Vilniaus, Jašiūnų, Rudaminos ir Rakovo (Batarusija). Į šventę pasiklausyti ir palaikyti vaikų, draugų susirinko daug žiūrovų: mokytojai, tėveliai ir akordeono muzikos mėgėjai. Dalyviai džiugino virtuozinių pjesių įvairove, grodami varžėsi tarpusavyje dėl laureato ir diplomanto vardo. Scenoje pasirodė 17 atlikėjų, kurie buvo suskirstyti į 3 amžiaus grupes. Dalyvius vertino komisija: Rudaminos meno mokyklos direktorius J. Krupičevič, Jašiūnų muzikos mokyklos direktorius A.Godovščikov ir Minsko II-os vaikų menų mokyklos direktorius P. Dvorecki.

Renginio pabaigoje pasirodė Jašiūnų muzikos mokyklos akordeonistų kvintetas (vadovas Aleksandr Godovščikov) ir Rakovo vaikų menų mokyklos ansamblis,,Menestreli” (vadovė Ekaterina Dvoreckaja) su kuriuo solo pagrojo mūsų mokyklos mokytojas Bogdan Voicinovič.

Visų atlikėjų grojimas buvo įvertintas šiltais plojimais, dalyvio diplomais ir saldžiom dovanom. O geriausiais šiemet buvo pripažinti ir laureato diplomus gavo  –

B kategorijoje:

Nikitin Viktor-Peresvet iš Rakovo vaikų menų mokyklos (mok. Elena Dvoreckaja),

C kategorijoje:

Martinas Jasinskis iš Rudaminos meno mokyklos (mok. Bogdan Voicinovič),

D kategorijoje:

Kristupas Simanavičius iš Rudaminos meno mokyklos (mok. Sigita Rozova) ir Elijas Mazepa iš Vilniaus Algirdo muzikos mokyklos (mok. Regina Pancekauskienė).

Diplomantais tapo –

B kategorijoje:

Dominyka Jana Končanina iš Vilniaus B.Jonušo muzikos mokyklos (mok. E.Stumbrienė),

Algirdas Aliukonis iš Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokyklos (mok. E.Berezina),

Albertas Mikolajevič iš Vilniaus B.Jonušo muzikos mokyklos (mok. Zenoida Paškevič),

C kategorijoje:

Ernest Dakševič iš Vilniaus B.Jonušo muzikos mokyklos (mok. Irena Lošakevič), Vladislav Suprunčik iš Rakovo vaikų menų mokyklos (mok. E.Dvoreckaja),

Juzef Tomaševič iš Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokyklos (mok. E.Berezina),

D kategorijoje:

Vladislav Podobed iš Rakovo vaikų menų mokyklos (mok. Ekaterina Dvoreckaja),

Dominykas Sokolovskis iš Rudaminos meno mokyklos ( mok. Bogdan Voicinovič),

Olgerd Motuz iš Jašiūnų muzikos mokyklos (mok. Natalja Godovščikova).

Tikimės, kad šis konkursas-festivalis praplėtė atlikėjų ir klausytojų akiratį, paskatino tolimesniam bendradarbiavimui dalinantis gerąja patirtimi.

Festivalio organizatoriai:

Rudaminos meno mokyklos akordeono metodinės grupės mokytojai

Daugiau nuotraukų žiūrėkite mūsų Facebook paskyroje: https://www.facebook.com/pg/meno.rudamina/photos/?tab=album&album_id=2576716112417135