Grand Prix ir kiti pianistų laimėjimai Rygoje 2019

2019 m. gegužės 10-11 dienomis Vilniaus rajono Rudaminos meno mokyklos fortepijono metodinės grupės mokytojos Rasa Šimkienė, Jolanta Grabštunovičienė, Ivona Chodorovič su mokiniais Aušrine Targamadze, Karina Valiuškevič, Leonardu Maciulevič, Aukse Antanavičiūte ir Dominyka Petruškaite viešėjo Latvijoje – Rygoje, kur vyko III-asis Tarptautinis pianistų konkursas „Primavera“. Konkurse dalyvavo jaunieji pianistai iš Latvijos, Lietuvos, Estijos, Lenkijos, Suomijos bei Vokietijos muzikos ir meno mokyklų – viso 47 dalyviai iki 16metų, suskirstyti į dvi A ( nuo 8 iki 12) ir B ( nuo 12 iki 16 metų) kategorijas pagal amžių. Mūsų mokyklos dalyviai konkurse pasirodė puikiai ir pelnė apdovanojimus abiejose kategorijose.
I -osios pakopos diplomus pelnė A kategorijos dalyvis Leonard Maciulevič , bei B kategorijos dalyvė Dominyka Petruškaitė (mokytojos Ivona Chodorovič ir Jolanta Grabštunovičienė). II -osios pakopos diplomus pelnė Aušrinė Targamadzė ir Karina Valiuškevič (mokytojos Rasa Šimkienė ir Jolanta Grabštunovičienė).
Šiame konkurse ypač puikiai pasirodė mūsų mokyklos B kategorijos dalyvė Auksė Antanavičiūtė (mokytoja Rasa Šimkienė), kuri pelnė konkurso Grand Prix apdovanojimą ir laureatų apdovanojimo koncerte dar sykį atliko A.Coplando scherco humoreską „Katė ir pelė“.
Džiaugiamės gražiais pianistų pasirodymais ir konkurso rezultatais. Sveikinimai Grand Prix ir visiems kitiems konkurso nominantams bei jų mokytojoms!