Dailės konkurso „MENO POVEIKIS“ parodos atidarymas

2019 m. kovo 23 dieną, Rudaminos F. Ruščico gimnazijoje vyko jubiliejinis renginys, dailės skyrius švenčia dešimtmetį, o visa Rudaminos meno mokykla – penkiolikos metų jubiliejų.

Į šventę buvo atvykę garbingi svečiai: Rudaminos seniūnas Juzef Šatkevič, Rudaminos F. Ruščico gimnazijos direktorė Žaneta Jankovska, Vilniaus r. savivaldybės tarybos narė Miroslava Klim, bei Nemėžio šv. Rapalo Kalinausko gimnazijos dailės mokytoja metodininkė Svetlana Voytkevich. Visi į šventę atvykę tėveliai, mokiniai ir svečiai turėjo galimybę pamatyti 4 mokinių darbų parodas. Taip pat vyko iškilmingas dailės kūrybinių darbų konkurso „MENO POVEIKIS“, skirtas dailės klasės 10-mečiui, parodos atidarymas bei nugalėtojų apdovanojimai. Renginio metu buvo pristatyta dailės skyriaus trumpa veiklos istorija bei vaizdinė prisiminimų medžiaga.

Renginį papuošė muzikiniais kūriniais Rudaminos meno mokyklos mokiniai ir jų mokytojai.  Mokyklos direktorius Jurij Krupičevič, tarė sveikinimo žodžius bei pakvietė visus šventiniam tortui. Prie šventinio stalo, mokytojai ir mokiniai bendravo su atvykusiais absolventais, dalindamiesi prisiminimais bei ateities planais.

Daugiau nuotraukų: