Chorinės muzikos koncertas skirtas mokyklos 15 -mečiui 2019

2019 metų kovo 8 d. Rudaminos daugiafunkciniame kultūros centre įvyko Lietuvos Valstybės atkūrimo dienos minėjimas. Po minėjimo sekė chorinės muzikos koncertas. Skambėjo choriniai kūriniai. Dainavo mokyklos jaunučių ir jaunių chorai, mišrus vokalinis ansamblis „Geniukai“, grojo buvę choro dalyviai – mokyklos absolventai, kurie tęsia muzikinius mokslus Juozo Tallat – Kelpšos konservatorijoje ir Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademijoje. Koncerte dalyvavo svečiai iš Latvijos, tai Rygos muzikos mokyklos – internato jaunučių choras ir III – IV klasių vokalinis ansamblis. Koncertą užbaigė jungtinis choras, atlikdamas latvių kompozitoriaus M.Brauns ir poeto Rainio dainą „Saule,Perkons,Daugava“. Nuoširdus, įkvepiantis dainų skambėjimas palietė klausytojų širdis. Jų plojimai ir ovacijos įkvepia naujiems, tolesniems darbams ir nutiesia tarptautinį draugystės tiltą.

Mokytoja metodininkė Genovaitė Kumpienė

Daugiau nuotraukų: