RMM AKORDEONO ORKESTRO RUDENS KONCERTINĖ KELIONĖ Į VARŠUVĄ

Spalio 10-14 d. d. Rudaminos meno mokyklos akordeonistų orkestras važiavo į Varšuvą koncertuoti. Išvyka truko keletą dienų, todėl ir įspūdžių netrūko. Po atvykimo sekančią dieną pailsėję orkestras ir vadovas kibo į darbus. Vyko bendra repeticija su Varšuvos Oskaro Kolbergo I-os muzikos mokyklos mokiniais. O jau po 2 dienų laukė koncertas, skirtas mokslo metų inauguracijai, mokyklos 75 metų jubiliejui ir Lenkijos Respublikos šimtmečiui paminėti.
Kelionės metu vyko ne tik darbas, tačiau ir buvo aplankytos tokios vietos kaip M. Koperniko muziejus, F. Chopin gimimo vieta, Šv. Kryžiaus Bažnyčia, kurioje palaidota F. Chopin širdis. Taip pat nuvyko į senamiestį, o vienas iš įdomiausių renginių buvo koncertas Varšuvos Nacionalinėje Filharmonijoje.
Visi liko labai patenkinti kelione ir grįžo pilni įspūdžių.

Akordeono mokytojas
metodininkas Bogdan Voicinovič