Tarptautinė mokytojų diena

2019 m. spalio 5 d. Rudaminos meno mokykloje paminėta Tarptautinė mokytojų diena.
Šiltais žodžiais mokytojus sveikino koncerto vedantieji Tomaš Stefanovič ir Paulina Banytė. Koncertuojantis moksleiviai džiugino pedagogus savo atliekamais kūriniais. Koncerto metu trumpam buvo įvesta mokinių savivalda, kai mokytojai užleido savo darbo vietą mokiniams. Tiek mokiniai, tiek naujieji mokytojai šią užduotį pasitiko labai linksmai. Kai į scena įžengė Rudaminos meno mokyklos jaunių choras, pasirodė ir jaunieji dirigentai. Smagu buvo žiūrėti kaip mokiniai savarankiškai geba apsieiti be mokytojo pagalbos. Koncerto pabaigoje iškviesti į scena mokytojai turėjo išmokti ir padainuoti dainą “Šalia kelio vieškelėlio”. Jiems vadovavo jaunasis dirigentas Tomaš Stefanovič. Mūsų mokytojai labai patenkinti ir linsmi – su šypsenom veide, su pokštėm gėlių iškeliavo namo. Dėkojame koncerto scenarijaus autorei mokytojai metodininkei G. Kumpienei.

AKIMIRKOS IŠ MOKYTOJŲ DIENOS ŠVENTĖS