Juozo Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkursui praėjus

Kovo 23-26 dienomis Kauno Juozo Gruodžio konservatorijoje įvyko XXVI-asis respublikinis Juozo Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkursas. Į jį iš visų Lietuvos kampelių suvažiavo daugiau kaip 200 jaunųjų pūtikų ir mušamųjų instrumentų atlikėjų, kurie, įveikę mokyklinę ir regioninę atranką, finaliniame ture stengėsi atskleisti savo talentą. Keturi Rudaminos meno mokyklos mokiniai: Justina Jurgelevič (fleita), Daumantas Markovskis (saksofonas), Emil Tunevič (klarnetas) ir Kevinas Jasinskis (klarnetas), taip pat savo pastangų ir sugebėjimų dėka buvo tarp to gausaus būrio finalininkų. Net trys mūsų auklėtiniai vertinimo komisijos buvo įvertinti laureatų diplomais: Emil Tunevič III vietos, Daumantas Markovskis II vietos, o Kevinas Jasinskis I vietos diplomu. Dėkojame mokinius konkursui paruošusiems mokytojams Agnietei Ivanauskaitei, Kęstučiui Kuncei, Sauliui Balsiui ir koncertmeisterėms Marinai Bidlauskienei bei Milenai Uscilienei.