Koncertas skirtas Lietuvos – Latvijos nepriklausomybės šimtmečio minėjimui

2018 m. kovo 21 d. Rudaminos meno mokykloje įvyko neeilinis susitikimas-koncertas. Rudaminos meno mokykla tęsdama koncertų ciklą, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo 100-čiui, priėmė ilgamečius bendradarbiavimo partnerius iš Rygos muzikos mokyklos. Direktorė Vesma Grugule pasveikino Rudaminos meno mokyklos bendruomenę su Lietuvos valstybės atkūrimo 100-čiumi, o Rudaminos meno mokyklos direktorius Jurij Krupičevič pasveikino Latvija su artėjančiu nepriklausomybės šimtmečiu. Abi šalys labai džiaugiasi, kad taip ilgai ir glaudžiai bendradarbiauja, kad turi galimybę kartu švesti žymias datas. Koncertą pradėjo svečių choras ir vokalinis-instrumentinis ansamlis. Taip pat scenoje pasirodė Rudaminos meno mokyklos jaunių choras. Koncerto pabaigoje skambėjo Mikalojaus Konstantino Čiurlionio „Lietuvių liaudies dainų siuita“ atliekant jungtiniam chorui , bei skambėjo Raimondo Paulso „Cielavina“ latviškas kūrinys , kuriems pritarė Rudaminos meno mokyklos akordeonistų orkestras. Rudaminos meno mokykla pasiekė vieną iš savo tikslų, minint Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį, ir subūrė 100 draugų. Po draugiško koncerto, visi susirinko bendroj vakaronėj, kur turėjo galimybę ne tik pabendrauti bei pasidalinti dienos įspūdžiais, bet ir sudalyvauti įvairiose žaidimuose.