Jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais instrumentais konkursas Latvijoje

Kovo 1-2 dienomis Latvijos Daugpilio mieste antrą kartą vyko tarptautinis jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais instrumentais konkursas „Naujene WIND 2018“. Konkursas vyko Daugpilio universiteto muzikos fakultete, nors jį ir organizavo Naujenes muzikos mokykla. Susirinko išties gausus dalyvių skaičius – jų buvo net virš 200. Jaunieji pūtikai suvažiavo iš Latvijos, Lietuvos, Lenkijos, Baltarusijos, Rusijos, Ukrainos ir Kroatijos. Antrąją konkurso dieną mūsų mokyklą atstovavo keturi mokiniai: mokytojos Agnietės Ivanauskaitės fleitos klasės mokinės Marika Utovka ir Justina Jurgelevič, bei Sauliaus Balsio klarneto klasės mokiniai Emil Tunevič ir Kevinas Jasinskis. Jiems talkino koncertmeisterė Marina Bidlauskienė. Visi Rudaminiečiai pasirodė labai gerai. Marika, Justina ir Emilis pelnė antros vietos, o Kevinas – pirmos vietos laureato diplomus. Džiaugiamės mokinių pasiekimais ir linkime toliau siekti muzikos kalnų viršūnių!