Ekskursija į taikomosios dailės ir dizaino muziejų

Rudens atostogų metu, Rudaminos meno mokyklos I, II, III kl. mokiniai kartu su dailės mokytojais Ivona Dakinevič, Renata Utovka ir Pavel Bota, apsilankė Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje, edukacinėje programoje „Stiklo švytėjimas“. Parodoje buvo eksponuojami Indrės Stulgaitės-Kriukienės ir Remigijaus Kriuko meninio stiklo kūriniai „Monologai“. Parodoje mokiniai susipažino su paslaptingu ,,4 dienos Marse“ kūriniu ir kitais įspūdingais, nenusakomų formų stiklo darbais. Kūrybinėje dirbtuvėje jaunieji dailininkai dekoravo stiklo indelius, parodoje grožėjosi kūrybiniu rezultatu ir ieškojo ,,lobio“. Kupini gerų įspūdžių mokiniai ir mokytojai ekskursiją užbaigė šiltu pasisėdėjimu su skanėstais ir karšta arbata McDonald‘e.

Vyresn. dailės mokytoja  Ivona Dakinevič